+ 38 (044) 235-00-08

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЛІКУВАННЯ І КОРЕКЦІЯ РУБЦІВ

Лікування атрофічних,
нормотрофічних,
гіпертрофічних,
келоїдних рубців

 

Використання
амбулаторних
методів лікування
інновацій лазерної
медицини

 

 Фахівці
з багаторічним
досвідом роботи

 

Види рубців

Важко знайти людину, на тілі якої не було б жодного рубця. Чому один рубець плоский і непомітний, а інший опуклий і болючий? Чому один прищик на обличчі проходить безслідно, а інший залишає вмятинку? Чи можна повністю позбутися рубців?

Після хірургічного втручання, травми або захворювання, що поширюється на глибокий шар шкіри (дерму), в процесі загоєння і відновлення цілісності шкіри в цьому місці утворюється багато нових міцних волокон сполучної тканини і супроводжуючих їх судин – зростає рубець. Зазвичай спочатку він височить над рівнем шкіри і має рожевий колір. Надалі йде сплющення і освітлення. Залежно від зовнішнього вигляду рубці бувають нормотрофічні – в рівень зі шкірою, атрофічні – западають  і гіпертрофічні – підносяться  над рівнем шкіри. Є ще й келоїдні – активно зростаючі за межі травми, сверблячі, хворобливі.

За видом і конфігурацією рубців і визначаються способи їх лікування.

 

На жаль, повернути на місце рубця здорову шкіру неможливо навіть для самої досконалої методики та новітньої апаратури. Але цілком реально домогтися того, щоб, виступаючий рубець став плоским, червоний – придбав колір здорової шкіри, а зростаючий припинив своє зростання.