+ 38 (044) 235-00-08

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЛІКУВАННЯ І КОРЕКЦІЯ РУБЦІВ

Лікування атрофічних,
нормотрофічних,
гіпертрофічних,
келоїдних рубців

 

Використання
амбулаторних
методів лікування
інновацій лазерної
медицини

 

 Фахівці
з багаторічним
досвідом роботи

 

Клінічна картина

Найбільш часто стриї утворюються на стегнах, сідницях, поперекової області, животі, молочних залозах, плечах. У людей з серйозними гормональними порушеннями стриї можуть покривати всю поверхню тіла, аж до обличчя. 

 

Зовні стриї виглядають, як радіальні або паралельні, як поздовжні, так і поперечні смуги червоно-синюшного кольору. З часом, колір стриї може змінюватися. Як правило, вони світлішають, набувають рожевого, а потім білого кольору. Це пов'язано з етапами дозрівання рубця. 

 

Стриї можуть бути  як множинними, так і поодинокими. Розміри варіюються в широких межах. Довжина стриї може бути від 1 до 15см, а ширина від 1 до 10 мм. 

 

Перші півроку після утворення стриї вважаються «молодими», коли пошкоджена тканина дерми в результаті запальної реакції заміщена на фіброзну, що складається з колагенових волокон, що лежать паралельно шкірі, колір у них синюшно-рожевий. Після 6 місяців існування стриї переходять у категорію «старих», вони біліють, що говорить про гістологічному будові зрілого фізіологічного рубця. 

 

Рельєф розтяжки може бути різним. Стриї можуть розташовуватися як врівень зі шкірою, так і мати опуклий або втягнутий рельєф. 

 

 

 

Клінічна картина стриї в багато чому залежить від гормонального фону, стану шкіри і ступеня розтягування.