+ 38 (044) 235-00-08

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЛІКУВАННЯ І КОРЕКЦІЯ РУБЦІВ

Лікування атрофічних,
нормотрофічних,
гіпертрофічних,
келоїдних рубців

 

Використання
амбулаторних
методів лікування
інновацій лазерної
медицини

 

 Фахівці
з багаторічним
досвідом роботи

 

Дистанційна діагностика

Лікування та корекція рубців – це досить молодий напрямок в медицині. Але вже є достатньо інформації з різних джерел про те, які методи лікування можуть бути застосовані в тому чи іншому випадку і які результати можна отримати після певної процедури.

Для того, щоб ознайомиться з методом лікування самостійно (наприклад, вдома за допомогою мережі Інтернет), спочатку необхідно визначиться з тим, який саме тип рубця у Вас. У цьому може допомогти дистанційна діагностика.

Інтернет-ресурс telederm.com.ua створений для того, щоб Ви мали можливість отримати консультацію фахівця в зручному для Вас місці і час. Після того, як Ви створите звернення із зображенням Вашого рубця, фахівець зможе не тільки точно визначити, який саме у Вас рубець, а й зорієнтувати Вас за методикою лікування.

 

Використання дистанційної діагностики зручно не тільки в разі потреби отримати консультацію, а й у процесі лікування, коли Ви будете мати можливість постійно перебувати під наглядом лікаря. Він не тільки зможе контролювати процес лікування, але і при необхідності змінювати його.