+ 38 (044) 235-00-08

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЛІКУВАННЯ І КОРЕКЦІЯ РУБЦІВ

Лікування атрофічних,
нормотрофічних,
гіпертрофічних,
келоїдних рубців

 

Використання
амбулаторних
методів лікування
інновацій лазерної
медицини

 

 Фахівці
з багаторічним
досвідом роботи

 

Напевно Ви погодитеся з тим, що у багатьох з нас на тілі є невеликі похибки, які ми прагнемо сховати. Неприваблива родимка, небажане волосся, пігментація, шрам або рубець ... Ще кілька років тому кожна з цих проблем практично не мала легкого шляху до її вирішення. Але сьогодні досягнення як у технологіях, так і в самій медицині дозволяють кожному з нас самостійно вирішувати, яке саме тіло ми хочемо мати і яких похибок на ньому ми бажаємо позбутися.

Від появи рубця на тілі, на жаль, ніхто не може себе вберегти, але нині медицина пропонує ряд рішень цієї проблеми. Різні медичні процедури (такі як ін'єкції, пілінги, шліфування, дермабразії) в комплексі з застосуванням сучасних технологій (наприклад, лазерна обробка проблемної ділянки) дозволяють значно поліпшити форму рубця, тим самим надати Вашій шкірі естетично приємний вигляд, в деяких випадках і практично повністю прибрати ознаки рубця на шкірі.

Тільки багаторічний досвід і професійні навички наших фахівців дозволять Вам бути впевненими в результаті. Довіряйте своє тіло і здоров'я тільки кращим! 

 

Що ми пропонуємо

 

Сайт рубец       Перейдите на сайт       Сайт Теледерм