+ 38 (044) 235-00-08

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

ЛЕЧЕНИЕ И КОРРЕКЦИЯ РУБЦОВ

Лечение атрофических,
нормотрофических,
гипертрофических,
келоидных рубцов 

 

Использование
амбулаторных
методов лечения
инноваций лазерной
медицины

 Специалисты 
с многолетним
опытом работы

 

Рубець після видалення врослого волосся

Вростання волосся відбувається в результаты того, як кінчик волосини «завертається» та спрямовується в напрямку до поверхні шкіри. В результаті вростання волосини утворюється розпухла запалена область, в якій може накопичуватися гній. Цей процес є досить неприємним та потребує лікування, а саме видалення врослого волосся спеціалістом. 

Трапляються випадки, коли ця процедура не проходить безслідно, і на місці запалення можуть залишатися невеличкі рубці, які з часом повністю загоюються та не залишають слідів на шкірі (якщо правильно доглядати за раною). В домашніх умовах рекомендуються застосовувати препарати для пом’якшення шкіри, скраби для видалення змертвілих клітин, а також речовини для тонізації пошкодженої ділянки та прискорення процесу загоєння.

 

Крок 1 – рекомендують наносити оливкову олію та масажними рухами втирати її в пошкоджену ділянку. Повільними, глибокими, круговими рухами можна досягти нормалізації клітинних процесів в рані та, як результат, прискорення процесу загоєння.

Крок 2 – застосування засобів із високим вмістом вітаміну С пом’якшить уражену ділянку. Наприклад, лимонний сік нанести на ватний диск та робити компреси на нетривалий час (близько десяти хвилин).   

Крок 3 – за допомогою скрабу  очищають уражену ділянку від омертвілих клітин. Це посприяє процесу регенерації клітин – старі клітини відлущуватимуться, а нові здорові формуватимуть здорову шкіру. 

Спеціалісти, які працюють над корекцією та лікуванням рубців, індивідуально для кожного підбирають курс ефективних процедур. За необхідності звернутися до лікаря скористайтеся послугою дистанційної діагностики (ресурс ТЕЛЕДЕРМ).